СМАРТ-КОНСАЛТИНГ

Ця комплексна послуга дозволяє отримати найточніші результати, статистику та думку громадян або представників різних цільових груп. Стратегію та методологію досліджень в межах таких проектів ми розробляємо спільно із замовником. При розробці вибірки, формуванні брифів, таргетингу, послуг із консультування та різних параметрів збору й обробки даних враховуються усі потреби і побажання клієнта, специфіка роботи його компанії та багато інших персональних умов.

Ви можете замовити такі види послуг:

Фасилітація – розв’язання проблеми чи отримання відповіді на питання за допомогою опитування групи людей за короткий проміжок часу. Максимальне занурення учасників дискусії у предмет розмови, висловлювання різних думок та їх глибокий аналіз лягають в основу отримуваного замовником звіту.

Бізнес-консультування дозволяє отримати персональні інструменти для успішного нового запуску проекту або утримання лідируючих позицій вже відомого бренду на ринку. Гнучкі умови співпраці, індивідуальний підхід, глибоке вивчення теми, прозорість роботи та використовуваних методів – гарантують отримання найкращого результату.

Незалежний контроль якості досліджень представляє собою перевірку результатів аудиту та документації, розробленої на його основі. Vox Populi Agency проводить контроль якості досліджень будь-якого рівня, перевіряє легітимність отриманих документів, сертифікатів та свідоцтв, їх відповідність всеукраїнським та міжнародним стандартам, оцінюємо достовірність отриманих статистичних даних та багато ін.

Стратегічне планування, що базується на детальному вивченні особливостей вашого бізнесу, дозволяє отримати детальний план розвитку, націлений на результат.  В ході підготовки звіту з детальним планом та бізнесстратегією, ми враховуємо специфіку роботи вашої компанії, ринкові умови, потреби населення, регіональні та географічні особливості та багато інших факторів.

Що ви отримаєте, обираючи нас?

Конкурентну вартість дослідження. Під кожний проект ми складаємо бюджет, який відповідає суто реальним статтям витрат, залежно від спектру замовлення.

Дотримання дедлайнів. Ми плануємо графік реалізації кожного дослідження у максимально оперативні терміни, котрі не впливають на якість та ретельність виконання завдання на всіх етапах.

Прозорість та якість роботи. Замовник може відстежувати якість роботи усіх членів команди Vox Populi Agency, залучених до реалізації проекту на кожному з етапів.

Гнучкість і відкритість до співпраці. Ми готові адаптувати методологію і формат співпраці на кожному етапі, пропонуємо до виконання як окремі етапи дослідження, так і повний цикл з подальшим консультаційним супроводом.

Збір даних мульти-ресурсом. З метою посилення контролю якості та отримання найактуальніших статистичних даних ми долучаємо до роботи над одним проектом одразу декілька різних команд. Це дає можливість уникнути «ефекту інтерв’юера» та отримати незалежні й об’єктивні дані.