Опитування роботодавців жовтень-листопад 2020

Компанія Vox Populi Agency (VPA) проводить масштабне опитування роботодавців у 7-ми областях України.

Ми досліджуємо великі, середні і малі/мікро підприємства у Вінницькій, Запорізькій, Миколаївській, Львівській, Рівненській, Полтавській і Чернівецькій областях. Всього – майже 6000 підприємств.

Замовником даного проекту є міжнародна програма з підтримки і розвитку професійно-технічної освіти EU4Skills, мета якої – сприяти тому, щоб професійно-технічні заклади випускали конкурентних, потрібних і освічених працівників, які стануть затребувані на підприємствах у різних галузях економіки.

Мета нашого дослідження – максимально точно, повно і коректно дослідити сучасний ринок праці; ми визначимо, які професії – саме професії, а не посади, є поширеними на підприємствах, на які з них запит скорочується або буде спадати, а на які у перспективі двох років запит з боку підприємств збільшиться.

Участь у даному дослідженні – це Win-Win-Win для підприємств, держави і для місцевих органів влади. Дослідження покаже:

  • Яка кількість і точний перелік професій трудових спеціальностей, задіяних на підприємствах області?
  • Які професії є затребуваними на даний момент і чи зможе Ваше підприємство знайти потрібні кадри в горизонті 2-х років?
  • Чи зможуть професійно-технічні заклади задовольняти попит на кваліфікованих працівників з боку підприємств?
  • Яка поточна ситуація на ринку праці – де вже є дефіцит, а навчання яким професіям, на які розвивається попит, потрібно в майбутньому розвивати і посилювати?
  • Які системні зміни в підходах до надання професійно-технічної освіти варто впроваджувати, які регіональні програми потрібно розвивати, щоб випускати затребуваних і кваліфікованих професіоналів?

Ми запрошуємо роботодавців і керівників державних підприємств, чиї організації, установи чиї підприємства потрапили до вибірки, взяти участь в дослідженні.

Для проходження інтерв’ю потрібно делегувати співробітника кадрового відділу, яка/який відповість на питання опитувальника Дослідження – повністю конфіденційне.

Всі результати будуть узагальнені за галузями економіки і областями. Жодної персональної інформації не буде передано третім особам, ми так само не претендуємо на інформацію, яка містить комерційну таємницю. Якщо Вам потрібна більш детальна інформація, будь ласка, звертайтесь до координаторки опитування Ольги Жмурко oz@vpa.com.ua або до Марини Гальченко, старшої менеджерки зі збору даних marihudik@gmail.com.